Tarz ustalık ister. Seçilen malzemelerden kumaşa,
dikişlerden en ince çizgilere kadar tasarımın her detayında
kendini gösterir. Trendleri birikimle buluşturmaktır tarz.
Hatta onlara yön vermektir. Çünkü modayı herkes takip
eder… Ama önemli olan takip edilmektir.
Hem dünyaya ayak uydurmak, hem de kendi dünyanı
kurmaktır tarz. Bugünü yakalarken, yarına göz kırpmaktır.
Beklentiler, ihtiyaçlar ve beğeniler değişir… Ama tarzın
gücü değişmez. Çünkü tarz dikkat çeker, etkiler, hayranlık
uyandırır. Tarz, güzel bir tasarımdan çok daha fazlasıdır.
Tarz, kelimelerle tanımlanamaz ama gören herkes
onu anında tanır. Daha yakından görmek isterseniz;
adres size en yakın mağazamız. Çünkü…

Başlangıç / Beginning

İlk anımız, kendimizi ifade ettiğimiz ilk tecrübe, ilk heyecan, 1990 yılında açtığımız döşemelik kumaş ve koltuk karma mağazasıdır. Tecrübe ve deneyim adına yapılan bu küçük başlangıç, sonraki yıllarda yerini “NEVA” ya bırakmak suretiyle akıllarda hoş bir anı olarak kalmıştır.
The first moment, the first experience we expressed ourselves was when we setup our shop im 1990. This small step later turned into “NEVA” and become a nice moment in minds.

90’lı yıllarda kendine özgü sadelikle seyreden ev modası, sonraki yıllarda yerini modern çizgilere bırakmış ve Türk mobilya sektörü dünya piyasalarında hak ettiği yere gelmeyi başarmıştır.

The home fashion that kept running in a self style simplicity in the 90s, have left its place to modern lines and helped the Turkish Furniturte sector to get its earned place in the world.

Ürünlerimiz hakkında tüketicilerimiz her yıl düzenli olarak basılan kataloglarımız düzenlenen kumaş kartelalarımız aracılığı ile bilgilendirilip fikir ve tecrübelerinden istifade edebilmektedir.

Our products are updated and accesible every year through our catalag and cartelas and presented to the taste of our consumers.

Çeyrek asırlık bilgi birikimi, deneyimi ve sektördeki etkinliği ile; NEVA, çağın gerektirdiği her gelişime ayak uydurarak, “estetik bakış, ergonomik kullanım, yeni trendler” genel ilkeleriyle çalışmaktadır.
With half century of experience and efficiency in the field NEVA works with the philosophy of esthetics, ergonomy and new trends in step with all the neccessities of the modern age.